קידום אתרים – באתר זה יוסבר תהליך קידום האתר ומהלכי הבניה על מנת שמנועי החיפוש (זחלנים) “יאהבו” את אתרכם.סוכן מכירות לקידום אתרים, שיווק ופרסום

קידום האתר מתחיל עוד מראשית בנייתו. מקומי או כללי (לדוגמה “קידום אתרים בחיפה”) משמה על מנת שהאתר יהיה מקודם במנועי חיפוש כגון: גוגל, MSN , יאהו ועוד יש לחשוב עוד לפני קניית הדומיין (שם מתחם לדוגמה: https://www.hub.co.il ).פשוטו כמשמעו חשבתם לבנות אתר באינטרנט, התחילו לחשוב על הקידום של האתר.

קיום מנוע החיפוש הידידותי ביותר הינו גוגל ורוב גולשי האינטרנט מעדיפים ויחפשו במנועי החיפוש של אתר גוגל כמו:

• www.google.co.il שהינו גוגל ישראל.
• www.google.com שהינו גוגל עולמי ועוד…

נציג בפניכם מספר שלבים לקידום האתר בהנחה שהאתר הנו חדש ויש להתחיל במעבר שלבי בניית האתר. כמו בכל עסק או מטלה כזו אחרת צריך להכין מערך אסטרטגי לבניית האתר ויעילותו בגורמים חיצוניים.

שלבים בבניית האתר וקידומו:

1. מחקר מילות מפתח .
2. מחקר שוק ובדיקת המתחרים.
3. קניית שם מתחם (דומיין )המתאים לאתרכם.
4. בניית האתר . שימו לב!!! תהליך בניית האתר אינו המהלך הראשון יש לשים דגש על השלבים הקודמים.
5. אופטימיזציה של האתר ושילוב קודים בהתאם לסטנדרטים עולמיים.
6. תוכן ומבנה האתר מנועי חיפוש קוראים טקסט .
7. העלאת האתר לרשת.(מקום אחסון השרת).
8. פרסום האתר ברשת ע”י קישורים חיצוניים.
9. תחזוקה שוטפת של האתר.

מזל טוב סיימנו לבנות את האתר איך לקדם את האתר?

• המידע הנ”ל הנו כללי ומומלץ להעמיק יותר ע”י גלישה באתר ובקטגוריות הרצויות על מנת להרחיב אופקים אודות קידום אתרים.
• יש ברשותי מערכת דינמית לעדכון האתר האם זה טוב לקידום אתרים? לאתרים בעלי מערכת ניהול תוכן ובכלל (מה לעשות ומה לא לעשות על מנת לקדם את האתר במנועי החיפוש).
• האם המקדם של אתרי הוא מומחה.

כל זאת באתר המומחים לקידום אתרים מומלץ להקדיש מאמץ קטן בקריאת המאמרים שבאתר.

קידום אתרים אינו דבר פשוט אומנם כל אחד יכול לקדם את אתרו בצורות כמו החלפת קישורים הוספת קישורים חיצוניים ועוד מספר טכניקות שיוסברו באתר לפי קטגוריות ממוינות.

שימו לב!!! הנכם יכולים לקדם את האתר אך במידה מסוימת בהמשך תמצאו עשה זאת בעצמי , אך בתקינות קוד המקור של האתר ותגי המטה עדיף לתת למומחים את העבודה. זה לא דבר פשוט בעם אין ידע ואף יכול לגרום לנזקים בלתי הפיכים.

איך אדע מי מומחה

• יש לבדוק היטב מול מי עומדים ולמי נותנים לקדם את האתר.
• האם אתה עומד מול חברה או אדם פרטני המנסה לעשות מספר שקלים.
• קידום אתר הנו דבר יקר המצריך המון זמן בדיקת קודי האתר שלך מול בדיקת אתרי המתחרים שלך.
• בדוק מחירי שוק עבודות הקידום עובדות בצורת בדיקת מילה במילה לאופטימיזציה מחיר מילה אחת או 5 מילות מפתח אינן אותו מחיר.

• דע!!! כל דבר זול בסופו של דבר עולה ביוקר.

צוות SEO מאחלים לכם בהצלחה ובקרוב יפתח פורום לגבי הנושא הנ”ל.

נא הימנעו מלעשות טעויות . קראו בקפידה את ההסברים באתר ואל תגידו “לא ידעתי” ישנם מצבים בהם קשה מאוד להחזיר את הנעשה לאחור.

מנועי חיפוש אוהבים טקסט נסו לרשום כמה שיותר טקסט על מנת שיהיה לזחלן או עכביש לבוא ולזחול באתרכם המשימה הבאה אינה פשוטה ומצריכה המון זמן ומחשבה וכמובן ידע והמון.

מבחינת הידע במידה ותעברו סעיף וסעיף קטגוריה וקטגוריה תוכלו לקבל את הידע הנצרך צריך לבקר באתרים הנותנים הוספת קישורים בחינם או בתשלום מומלץ לעשות כן באתרים עם דירוג גבוה אך יהיה מצב סביר מאוד שבעבור קישור לאתרכם הינן ידרשו תשלום אך מה לעשות?חשיפה פרסום חלק מחיינו.

רוב הטקסט שנרשם הנו למקדמים מתחילים וחובבנים המשך האתר וסריקה בו יעזור גם למקצוענים מה לעשות “מכל מלמדי השכלתי”.

עם שמתם לב! רוב הטקסט בסוף דף זה הוא למטרת הקידום בלבד אך ורק למילה הרשומה בכותרת האתר בתחילת הקטגוריות שישנם מספר רב של קטגוריות ואני לא רושם לעת עתה את המילה הספציפית הזו מפני שכל הטקסט הנוכחי הנו על מנת לכפות אודות אותה המילה הקשורה למקדמי האתרים.

זאת אומרת יחסית לטקסט שיש בדף ולהבדיל מאתרים אחרים הדף הנ”ל זקוק לעוד אותיות תווים או איך שתרצו לקרוא לזה גוף האתר זקוק לטקסט ברמה מסוימת על מנת שיהיה מקודם או לפחות יעמוד בקטגוריות של האתרים המקבילים.
בכבוד רב, צוות seo קידום אתרים. מקבוצת האב מערכות.

קידום אתרים בגוגל ובמנועי החיפוש השונים

עסקים רבים מודעים לכוח המשמעותי הקיים לאתרי אינטרנט ולחשיבותם קידום אתרים היא מילת המפתח. כיום לרוב בעלי העסקים קיים אתר אינטרנט שעוזר לעסק לגייס עוד ועוד לקוחות בעזרת קידום אתרים בגוגל.

במידה ויש ברשותך אתר אינטרנט , עליך לשאול את עצמך מספר שאלות שיעזרו לך להבין האם אתר האינטרנט שלך אכן מקודם ומעניק לך חשיפה המקסימלית :

– האם הוא חשוף לקהל היעד בו אתה מעוניין ?
– האם ניתן למצוא אותך בקלות כאשר מחפשים את התחום בו אתה מתמחה ?
– האם קל יותר למצוא אותך מאשר את המתחרים שלך ? אני צריך קידום אתרים ?במידה וענית בשלילה לפחות לאחת מהשאלות הללו , אינך מנצל את האתר האינטרנט שלך באופן מקסימלי.

הגיע הזמן לנצל את כל המשאבים של חברת Hub ולהיחשף לכמות גדולה יותר של לקוחות פוטנציאליים . Hub מאפשרת לך להגיע אל המקומות הגבוהים יותר ב Google ומנועי חיפוש נוספים ובכך להגדיל את הכניסות לאתר העסקי מה שיקפיץ אוטומטית גם את מספר הלקוחות שלך .

אנו מעסיקים לרשותך מתכנתים וכתבי תוכן מהשורה הראשונה שיגרמו לך לקפוץ קדימה לפני כל המתחרים שלך . SEO מה היא בעצם המילה הזו, Search Engine Optimization בשפה יפה ניתן להגיד אופטימיזציה למנועי חיפוש או קידום במנועי חיפוש ישנם פרמטרים מרובים שעליהם נפרט בהמשך על מנת לקדם דף או אתר שלם במנועי החיפוש כמו גוגל יאהו, אלטה לה ויסטה ועוד, בקצרה ניתן לומר שבמידה ותדגול בשיטה כך התנועה אליך תהיה רבה יותר והחזר ההשקעה תהיה גדולה .

אז מה זה בעצם קידום אתרים שיווק ופרסום באינטרנט:

אופטימיזציה למנועי חיפוש היא שיטה לדרג את האתר שלך למקום גבוה יותר במנועי החיפוש, כגון גוגל, יאהו או בינג. יש שיטות רבות ומתוכן אופטימיזציה כוללת מחקר מילות מפתח, יצירת תוכן, בניית קישורים ולבדוק שאתר האינטרנט שלך עומד בכל הדרישות של מנועי החיפוש. כיצד מקדמים אתר או כיצד מבצעים קידום לעסק ?
יש ליצור תוכנית אשר בודקת בשלמות את דרישות העסק ולהבין מה אנו מנסים למכור למתג או לקדם, אז מה קורה עם קידום אתרים בגוגל ובכל מנועי החיפוש השונים.

כן כן קידום, ועוד קידום אתרים ועודד קידום אתרים להצלחה …

מילות חיפוש קשורות : קידום אתרים, אופטימיזציה, קידום אתרים בגוגל, שיווק באינטרנט, מנועי חיפוש