אופטימיזציית האתר-שלבים טובים ונכונים

אופטמזציה לאתר-מספר שלבים נכונים

אופטמזצייה נעשית לאתר על ידי שימוש נכון בקוד של האתר, בין אם זה תכנון נכון של האתר מלחתחילה ובין אם זה שינויים באתר, זה נעשה בקוד כמו html, php גם css, היא נעשית לכל היותר על ידי מקדם אתר מקצועי מכיוון שזה דורש בחירת מפתח נכונות וגם בקוד עצמו כמו שאמרנו בפוסט הקודם, קוד קצר זה גם חלק חשוב.

1.תגיד ה<title> –  שבראשית הדף בין התגיות הmeta לרשום בכל העמוד את המילות אשר מייצגות את העמוד שלכם במנועי החיפוש השונים יש לשים לב שלרשום את המילים שבאמת מייצגות את העמוד, השירות ו/או המוצר שאתם מייצגים ולא סתם מילות שיכולות להזרים להם לקוחות לעמוד.

ראו דוגמא את האתר מסעדת מאסטר שף אשר בעמוד המשלוחים היא מייצגת את הרלוונטיות שלה ואת המילים הנכונות אשר יכולות לעזור ללקוח לחפש במנועי החיפוש  ואכן היא גם עולה לעמודים הראשונים:

title optimize

2. desciption – בין התגיות הmeta ישנו גם הdescription שזהו בעצמם תיאור כללי על העמוד שלכם שעוזר גם הוא לצד הלקוח לחפש את אתכם והוא מופיע גם במונועי החיפוש, ראו דוגמא:

title description

וכך זה מופיע במנועי החיפוש:

seo desciption

 

3. תגיות ה<H1>  ועד ה-<h7> צריכות להיות מותאמות למבנה הדף שלכם כלומר הh1 זה בעצמם הכותבת entry title זזה נקרא ובמקרים הכי נכונים זה יופיע בראש הדף ככותרת באתר, במקרים לא נכונים מרבית בוני האתרים משתמשים זאת כתמונה מעוצבת אשר המעצב העניק להם שזוהי תהיה הלוגו של האתר אך למקדמי האתר איך אומרים אממ.. קצת בעייה להפטר מתמונה יפייפיה ומעוצבת לתפארת לאתרכם, מיכוון שגוגל וכל מנוע חיפוש אחר יצטרך לבצע אופטמזציה לאתר כלומר לסרוק את האתרכם והסריקות מצריכות הבנה ולקרוא את את הכותרת גם מנועי חיפוש לא קוראים תמונות אלה את הכותרות ומבצעות אוטמזציה נכונה כל כותרת צריכה להתאים לאתר כגון: כותרת ראשית, כותרת משנית וכו’.

 

4. קודים נכונים לאתר – מה זה אומר? כל הסקריפטים לדומגא צריכים להיות נכונים ולא כאלה שתוקעים את האתר, לדוגמא תכנסו לאתרכם ותנסו לדפדף באתרכם ולראות האם קיימות שגיאות, האם יש שגיאות 404, האם יש סקריפטים ש”תוקעים את האתר” שימו לב כי הפעולות האלו גם חשובות לאתר מבחינת הדירוג כי אם האתר מלא בשגיאות זה יורד בדירוג במנועי החיפוש.

 

5. תגיד “Alt” – תמונות וקישורים מומלץ  לרשום בתגית ה”alt” על מנת לעזור למנועי לחיפוש לקרוא בעצם את מה שכתוב בתמונה האם התמונה בכלל קשור לכתבה שרשמתם? היא גם עוזרת בסריקת התמונה של מנועי החיפוש ודירוג האתר עולה.

 

6. עדכון האתר – תשתדלו לרשום מאמרים ולעדכן את האתר לעיתים קרובות יותר. מפני שכאשר כשמנועי החיפוש נכנסים לבקר לאתרכם וסורקים אותו הם רוצים לראות את אתרכם מעודכן וגורם לרלוונטיות יותר ומעניין יותר, מעודכן ולכן יוכלו המנועי חיפוש לקדם את אתרכם זהו חלק חשוב גם באופטמזציית האתר.

 

7. קישורים לאתר – דירוג של האתר והעלאתו במנועי חיפוש במקומות הראשונים נקבעתם גם בהחלפת הקישורים, זאת אומרת שהחלפתם קישורים עם האתרים חיצוניים מנועי חיפוש יסרקו באתרים האחרים וימצאו שם קישור יוצא של האתר שלכם וגם הם יוכלו להעלות בדירוג האתר ויבחינו שאתרכם הוא יותר ויותר רלוונטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *